Новинка
-10%

Чоловіче портмоне з натуральної шкіри на магнітній застібці Grande Pelle Вuon шоколадний з теракотом 52762023
- Готово до відправки
- Код: 52762023
880 ₴
792 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне портмоне Вuon від Grande Pelle на магнітній застібці колір темний шоколад
Дана модель має одне відділення для купюр та 6 відділень для карток.
Саме портмоне закривається на магнітну застібку.
Виріб призначений для людей, які цінують практичність, представлену у простій формі.
Крім того, портмоне має бути красивим, оскільки він відноситься до іміджевих речей.
Особливістю даної моделі також є невелика шкіряна вставка та лейба кольору теракот.
Grande Pelle задовольнить усі ваші побажання при виборі гаманця.
Матеріал:
- натуральна шкіра (Італія)
Характеристики:
- магнітна застібка
- шість відділень для пластикових карток
- один відділ для зберігання купюр
Розмір:
- довжина 10 см.
- ширина 10 см.
- товщина 1.5 см.
Оплата:
- на карту рахунок
- Нова Пошта накладний платіж або повна оплата вартості товару
- Укрпошта відправка замовлення після повної оплати вартості товару
*Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 792 ₴







