
Намет надлегкий двомісний з футпринтом та спідницею Naturehike Cloud Up 2 Updated NH17T001-T, 20D,
- Нет в наличии
- Код: 6927595730560
7 600 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Опис намети Naturehike Сloud up 2 20D NH17T001-T:
Намет призначений для двох туристів. Ефективно протистоїть впливу води, добре провітрювана. Зручний. У складі моделі-нейлонова Картата тканина 20D, ступінь вологостійкості – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір-сіро-червоний. Намет підходить для різних видів активного відпочинку. Вона характеризується надійною і стійкою конструкцією. Жердини зроблені зі сплаву алюмінію 7001.
Габарити намету складають: висота - 100 сантиметрів, довжина – 270 сантиметрів. У складеному вигляді розміри виробу-40 * 13 сантиметрів. Вага становить 2,12 кілограма, ультралегка модель.
Характеристика:
- намет для двох осіб;
- форма-півсфера;
- Колір-сіро-червоний;
- матеріали: нейлонова Картата тканина 20D;
- ступінь стійкості до вологи-4000 міліметрів водяного стовпа;
- габарити складають 100 * 270 сантиметрів;
- вага дорівнює 2,12 кілограмам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний слой | Сітка B3 + нейлон 20D PU4000 мм |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 270 см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | 210+60х125х100 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 40х13 см |
- Цена: 7 600 ₴








