
Ніж складаний Ganzo G707
- В наличии
- Код: G707
1 010 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Ganzo G707:
Складаний ніж з напівавтоматичним відкриванням леза G707 від компанії Ganzo. Досить непомітний дизайн ножа G707 надає йому елегантність і витонченість. Лезо з полуторним прямий заточуванням виконано з нержавіючої сталі 440С, яка відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками і має твердість 58-60 одиниць за шкалою Роквелла.
Для того щоб відкрити лезо слід натиснути кнопку, яка незначно виступає на рукояті; це є гарантією того, що ніж не відкриється самостійно від випадкового натискання в кишені. Щоб скласти ніж G707, слід натиснути кнопку і другою рукою заховати лезо в рукоять (вона, до речі, виконана з алюмінію і має дерев'яні вставки). Прекрасна модель для використання в міських умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, ексклюзивний, викидний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440C |
| Общая длина | 204 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 118 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Plunge lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | сірий, сріблястий |
- Цена: 1 010 ₴




