
Спальник двомісний з подушками Naturehike DOUBLE SD15M030-J, (12°C), коричневий
- Нет в наличии
- Код: 6927595703786
4 000 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис спального мішка Naturehike Double Sleeping Bag:
Спальний мішок Naturehike Double Sleeping Bag досить легкий спальний мішок-ковдра з підголовниками, великого розміру. Спальник зігріє вас вночі і забезпечить відмінний відпочинок на природі. Зручний практичний і затишний двомісний спальний мішок можна розстелити на траві для пікніка або затишно виспатися разом. Компресійний мішок в комплекті дозволяє зменшити розміри при транспортуванні. Для зручності є двостороння подвійна застібка-блискавка.
Характеристика:
Внутрішній матеріал: бавовна
Зовнішній матеріал: 190T поліестер
Температура комфорту (жінки /особи): +10℃/+ 5℃
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 рік |
| Общая длина | 185 см |
| Сезон | весна-осінь, літо |
| Тип | Спальный мешок |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Упаковка | 41*28 см |
| Ширина в головах | 145 см |
| Ширина в ногах | 145 см |
- Цена: 4 000 ₴






