
Намет двомісний Naturehike P-Series NH18Z022-P, 210T/65D, зелений
- Немає в наявності
- Код: 6927595762622
4 030 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис намети Naturehike P-Series NH18Z022-P, 210t65d:
Модель розрахована на двох туристів. Вона зручна, практична, і її можна швидко і без особливих зусиль встановити. Виготовлена намет з таких матеріалів, як: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд. Ефективно пропускає повітря, перебувати всередині намету буде вельми затишно. Жердини для установки-міцні і надійні, зроблені з алюмінієвого сплаву 7001. Тому сама конструкція також досить міцна і добротна. Колір моделі-зелений.
Характеристика:
- намет для двох користувачів;
- тип-півсфера;
- зроблена з поліестеру 210 Т, тканини Оксфорд;
- каркас виготовлений зі сплаву алюмінію 7001;
- розміри становлять 200*(130+45)*100 сантиметрів;
- вага дорівнює 2,1 кілограмам;
- комплектація: 15 кілочок, 6 вітрових мотузок, дві жердини, сумка для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | поліестер 210 Т, тканинна Оксфорд |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 200 см |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Розмір | 200*(130+45)*100 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Тамбур | Да |
| Тип товару | Палатки |
| Паковання | 44х14 см |
- Ціна: 4 030 ₴





