
Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 20D зелено-білий
- Нет в наличии
- Код: 6927595726051
7 550 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Опис намети Naturehike Mongar (2-х місна) NH17T007-M:
Намет розрахований на двох осіб. Має форму півсфери, і підходить для різних видів активного відпочинку. Кілька варіантів кольору. Модель надійна і міцна, має стійкість до вологи, і гарантує комфортне перебування всередині. Оберігає від вітру, опадів, сонячних променів. Чудовий захист від комах.
У складі намету такі матеріали, як: 20D нейлон, силіконове покриття. Висота моделі досягає 100 сантиметрів, довжина – 210 сантиметрів. У складеному положенні габарити складають 50 * 15 сантиметрів. Вага виробу дорівнює 2,3 кілограмам.
Характеристика:
- двомісна палатка;
- тип-півсфера;
- матеріали: 20D нейлон, силіконове покриття;
- захищеність від вологи;
- стійка і міцна;
- розміри моделі: 100 сантиметрів, довжина-210 сантиметрів;
- у складеному вигляді розміри становлять 50*15 сантиметрів;
- вага досягає 2,3 кілограма.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний слой | нейлон 20D, із силіконовим покриттям, дихаюча сітка B3 |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 210 см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | (60+135+60)*210*105 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 50×15 см |
- Цена: 7 550 ₴




