
Намет надлегкий двомісний Naturehike Could Tourer Motercycle NH19ZP013, 40D, зелений
- Нет в наличии
- Код: 6927595741986
14 940 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Опис намети Naturehike Could Tourer Motercycle (2-х місна) NH19ZP013:
Двомісний намет для любителів їзди на мотоциклах. Вона забезпечує комфорт і безпеку під час активного відпочинку. Така модель досить міцна, добре захищена від вологи, надійна, і має стійку конструкцію. У складі Матеріали-Тканина нейлон 40d (силіконове покриття), поліестер 63D, поліестрова дихаюча сітка В3. Жердини виготовлені зі сплаву алюмінію 7001. Є різні варіанти кольору даної намети.
Розміри становлять: висота – 175 сантиметрів, довжина-465 сантиметрів. У складеному вигляді габарити моделі: 26 * 80 сантиметрів. Вага виробу становить близько 5,9 кілограма. Ступінь стійкості до вологи – близько 3000 міліметрів водяного стовпа.
Характеристика:
- намет для двох осіб;
- призначення: активний відпочинок, їзда на мотоциклах;
- Матеріали: Тканина нейлон 40D( силіконове покриття), поліестер 63D, поліестрова дихаюча сітка В3;
- жердини зі сплаву алюмінію 7001;
- розміри моделі: висота – 175 см, Довжина-465 см;
- у складеному вигляді габарити: 26 * 80 сантиметрів;
- вага досягає 5,9 кілограма.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний слой | поліефірна тканина 63D |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 465 см |
| Количество комнат | чотирикімнатні |
| Размер | 465х210х175 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 26×80 см |
- Цена: 14 940 ₴










