
Штора до тенту для кемпінгу Naturehike CNK230WS014
- В наличии
- Код: 6927595794494
2 140 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис штори до тенту для кемпінгу Naturehike CNK230WS014:
Сітчаста штора — це функціональне доповнення для тенту Naturehike CNK230WS014. Аксесуар виготовлений з міцного TPU та поліестерової сітки, яка забезпечить вам надійний захист від комарів та інших комах, зберігаючи циркуляцію свіжого повітря.
Виріб має розміри 295 х 213 см. Вхід закривається на застібку-блискавку. Після використання штора складається до компактних габаритів 46 х 23 см, що полегшує її транспортування. Вага складає 1,6 кг.
Характеристики:
- штора для захисту від комарів та інших комах;
- підходить для тенту Naturehike CNK230WS014;
- матеріали – TPU, поліестер;
- розміри у розкладеному положенні – 295 х 213 см;
- розміри у складеному вигляді – 46 х 23 см;
- вага – 1,6 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг кг |
| Гарантия | 12 місяців |
| Назначение | для кемпінгу |
| Размер | 295 х 213 см |
| Размер в сложенном состоянии | 46 х 23 см |
| Тип | Аксесуари до тентів |
| Тип товара | Тенти |
- Цена: 2 140 ₴



