
Чоловіче портмоне з натуральної шкіри на магнітній застібці Grande Pelle чорний 505610
- Готово до відправки
- Код: 505610
1 330 ₴
1 197 ₴
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell

Чому гаманці так необхідні?
В даний час гаманці перестали служити тільки своїй основній меті - зберігати гроші.
У них зберігають кредитні карти, карти на знижки, візитівки, документи невеликого формату.
Відповідно значимість гаманців зростає.
Ними користуються практично всі люди на світі без обмежень за статтю, віком, індивідуальним особливостям.
Правда, кожен індивід може вибирати екземпляр відповідно до свого смаку.
Перш за все, він повинен відповідати всім критеріям зручності і практичності.
Крім того, він повинен бути красивим, оскільки він відноситься до іміджевих речей.
Grande Pelle задовільнить всі ваші побажання при виборі гаманця.
Матеріал:
- натуральна шкіра (Італія)
Характеристики:
- три відділи для пластикових карток
- два відділи для зберігання купюр
- один внутрішній відділ для зберігання монет
Розмір:
- Довжина 11 см.
- ширина 9 см.
- товщина 1.5 см.
Оплата:
- на карту рахунок
- Нова Пошта накладний платіж або повна оплата вартості товару
- Укрпошта відправка замовлення після повної оплати вартості товару
*Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 197 ₴



