Новинка

Жіноча сумка гаманець клатч через плече Grande Pelle Сlutch глянцева шкіра чорний 706610
- Готово до відправки
- Код: 706610G
2 470 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-гаманець, клатч через плече із натуральної шкіри чорного кольору Grande Pelle Сlutch

Кожна дівчина повинна мати невелику сумку, яка завжди буде під рукою і вмістити в собі все найнеобхідніше: документи, гроші, ключі, телефон та інші дрібниці.
З таким завданням упорається невелика сумка-клатч.
Вона проста та функціональна, а основними якостями є зручність та надійність.
Купуючи клатч із чорної або коричневої шкіри, будьте впевнені, що аксесуар ідеально підійде як до ділового костюма, так і до светра з джинсами.
Grande Pelle задовольнить усі ваші побажання при виборі виробів із натуральної шкіри.
Матеріал:
- натуральна шкіра (Італія)
Характеристики:
- два відділи для зберігання гаджетів та документів
- один зовнішній відділ на блискавці монетниця
- п'ять відділень для пластикових карток
- карабін для кріплення на петлю ремінь
- регульований ремінець через плече
Розмір:
- довжина 10 см.
- ширина 19.5 см.
- товщина 3.5 см.
- плечовий ремінь 130 см.
Оплата:
- на карту рахунок
- Нова Пошта накладний платіж або повна оплата вартості товару
- Укрпошта відправка замовлення після повної оплати вартості товару
*Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 2 470 ₴
- Спосіб упаковки: Брендова фетрова сумка.





