
Надувная палатка кухня шатер тент для кемпинга с москитной сеткой Naturehike Hexagon Inflatable NH20TM002
- Немає в наявності
- Код: 6927595746578
31 850 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис тенту для кемпінгу Naturehike Hexagon Inflatable NH20TM002
Цей тент просто створений для того, щоб брати його в подорожі на авто з родиною, або з друзями. Подорожуйте до моря, озера, або за місто. Також може бути портативною альтанкою для дачі або приватного будинку. Відпочивайте активно та з комфортом!
Переваги тенту
- Великий розмір - вміщає ~ 3-5 людей (внутрішня площа 10 м²);
- Захистить від сонця та дощу - тент вироблено з посрібленого 150D поліестеру;
- Легко встановлюється - достатньо накачати насосом, що йде в комплекті та зафіксувати кілками;
- Чудово вентилюється - має 2 двері, та інші 4 сторони мають прозору сітку (додатково можуть бути закриті), що пропускає повітря і не пропускає комах;
- Легко мити та доглядати - достатньо протерти забруднення вологою ганчіркою.
Характеристики
- Зовнішній матеріал: поліестер 150D, покритий сріблом, водонепроникний (до 2000 мм водного стовбчика)
- Сітка: поліестер
- Підлога: оксфорд 150D, водонепроникна (до 2000 мм водного стовбчика), повітряний поршневий насос в комплекті, повітряний шланг з LDPE
- Кілки: сталь
- Розміри в розкладеному вигляді: 380 х 329 х 220 см
- Розміри складеного: 70 х 35 х 40 см
- Комплектація: сумка для зберігання, насос, мотузки для захисту від вітру та фіксації - 6 шт., кілочки - 12 шт.
- Колір: сіро-золотий
- Вага: ~14,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 380 см |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Призначення | для кемпінгу , пляжна , для туризму , для риболовлі |
| Розмір | 380 х 329 х 220 см |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тип | Тент |
| Тип товару | Наметі, тенти, шатрі |
| Паковання | 70 х 35 х 40 см |
| Форма | будиночок |
- Ціна: 31 850 ₴










