
Ніж-спиннер Roxon SK01
- Немає в наявності
- Код: SK01
890 ₴
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
Опис ножа Roxon SK01:
Для вирішення безлічі дрібних і не дуже завдань знадобиться ніж. Цей інструмент просто незамінний під час активного відпочинку на природі, часто виявляється затребуваним і в місті. Модель Roxon SK01 якраз є таким універсальним складним ножем, який зручно носити з собою в кишені і використовувати, коли виникає потреба.
У складеному вигляді довжина ножа дорівнює 8 см, розмір клинка становить 6 см. Ширина рукоятки цієї моделі – 2,5 см, а її товщина – 2 див. Але незважаючи на мініатюрність, Roxon SK01 здатний впоратися з багатьма видами робіт. Клинок цього ножа виготовлений з відомої японської нержавіючої сталі AUS8. Вона відрізняється високим рівнем корозійної стійкості, але достатньою твердістю, щоб довго тримати заточку. У даній моделі ножа твердість сталі дорівнює 58 HRC, тому на клинку не залишаються щербини після роботи з твердими матеріалами, а заточити його можна за допомогою простої кишенькової точила.
Форма леза у Roxon SK01 – Drop point. Це клинок з добре збалансованою точкою вістря, трохи спущеною лінією обуха на останній третині довжини і так само плавно піднімається лінією ріжучої кромки. Заточення леза зроблена гладкою.
Рукоятка ножа теж виконана з металу. Для цього важливого елемента виробники вирішили використовувати алюмінієвий сплав стійкий до корозії. Поверхня накладок зроблена чорного кольору з поперечними жолобками, які роблять рукоятку не слизькою.
Хід клинка регулюється за допомогою замка Liner lock. Це один з найбільш простих за будовою, але і найбільш довговічних фіксаторів. Принцип його дії заснований на ході притискної пластини, яка впирається у яту клинка, коли він повністю відкритий. Зрушити замок можна тільки вручну, прибравши пластину трохи в сторону, щоб ніж можна було скласти, тому він гарантує високу ступінь надійності.
Особливості:
- ніж складного типу;
- оригінальний дизайн моделі;
- довжина клинка дорівнює 6 см;
- ніж гладко заточений;
- лезо має форму Drop point;
- рукоятка виготовлена з алюмінію;
- неслизька поверхня ручки;
- є кліпса для кріплення на пояс;
- встановлений замок Liner lock;
- ніж переважати 91,7 г;
- клинок виготовлений з сталі AUS8.
Гарантія: Покупці ножів Roxon SK01 отримують на них гарантію терміном на 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROXON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 91.7 г кг |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина в складеному стані | 80 мм |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Марка стали | AUS8 |
| Матеріал руків'я | AUS8 |
| Твердість клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складаних ножів | викидні |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Колір ручки | сірий, сріблястий |
- Ціна: 890 ₴




