
Намет двомісний Naturehike P-Series NH18Z022-P, 210T/65D, помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 6975641887843
4 030 ₴
+380 (67) 267-00-87
Kyivstar
- +380 (66) 267-00-87Vodafone
- +380 (73) 267-00-87Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис намети Naturehike P-Series II:
Намет розрахований на двох користувачів. Вона зручна, практична, і її можна швидко без труднощів встановити. У складі - такі матеріали, як: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд. Добре пропускає повітря, перебувати всередині буде дуже затишно. Жердини для установки намету-міцні і надійні, зроблені зі сплаву алюмінію 7001. Тому сама конструкція також досить міцна і добротна. Колір моделі-Помаранчевий.
Характеристика:
- двомісний намет;
- тип-півсфера;
- Склад: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд;
- каркас: сплав алюмінію 7001;
- розміри: 200*(130+45)*100 сантиметрів;
- вага: 2,1 кілограма;
- комплектація: 15 кілочок, 6 вітрових мотузок, дві жердини, сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | поліестер 210 Т, тканинна Оксфорд |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 200 см |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Розмір | 200*(130+45)*100 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Тамбур | Да |
| Тип товару | Палатки |
| Паковання | 44х14 см |
- Ціна: 4 030 ₴







